Bugun...


Eshabı Kehf koşu gurubu Adanada Plaket verdi şiir okudu.
Afşin Eshabı kehf koşu gurubu üyeleri 7. Maraton için gittiği Adana da “size selamlar getirdik isimli şiir okudu ve Maraton türk editörü ( maraton sipikeri) ne plaket takdim etti

Eshabı Kehf koşu gurubu Adanada Plaket verdi şiir okudu.
+ -

Eshabı Kehf koşu gurubu Adanada Plaket verdi şiir okudu.

Afşin Eshabı kehf koşu gurubu üyeleri 7. Maraton için gittiği Adana da “size selamlar getirdik isimli şiir okudu ve Maraton türk editörü ( maraton sipikeri) ne plaket takdim etti.

7. uluslar arası yarı maratonu için Adana ya giden  koşu gurubu üyelerinden Mustafa Hamiş Adana’da maratoncular ve protokolün önünde Size selam getirdik isimli şiiri seslendirdi. Kasım ayında Halk şairi ünvanını alan Şair Mustafa Hamiş Büyükşehir belediyesinin düzenlemiş olduğu 7. Uluslar arası yarı maratonunda maratoncuları coşturdu. Eshabı kehf ten size selamlar getirdik diyerek kendi yazdığı şiiri seslendiren Hamiş Protokolden alkış aldı. Proğramda Maraton türk editörü ( maraton sipikeri) ne plaket takdim eden Eshabı kehf koşu gurubu temsilcisi Sıtkı Gönen yıllardır maratonlara spikerlik yapan ve herkesin beğenisini kazanan Osman Atakan Tekin  ne Eshabı kehf palketi takdim eden Gönen maratonlarda yaptığı sunuculuktan dolayı teşekkür etti.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
YUKARI